п.Липцы (дачный кооп. "Автодорожник")

Тема в разделе "Водоёмы Харьковской обл.", создана пользователем Den77, 12.07.11.

  1. Jekoz

    Jekoz

    Регистрация:
    08.12.10
    Сообщения:
    2.049
    Если они имеют ввиду аренду палатки на сутки :) то почему бы именно так и не написать в прейскуранте :)
     
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. KUB

    KUB

    Регистрация:
    27.01.13
    Сообщения:
    1.616
    Самому интересно стало, завтра позвоню спрошу.
     
  4. Fisherman

    Fisherman

    Регистрация:
    06.02.12
    Сообщения:
    111
    кстати я тоже чета подумал насчет аренды палатки) Но правда такого тоже еще не встречал))
     
  5. Scheva

    Scheva

    Регистрация:
    04.05.12
    Сообщения:
    21
    У них ограничения и по рыбе и по удочкам. Максимальный вылов 3 кг.Удочек 2 шт. за еще 2 нужно доплатить. Вот и цена и на рыбалку и на услуги.
     
  6. KUB

    KUB

    Регистрация:
    27.01.13
    Сообщения:
    1.616
    «_01_»_01_2013 р.


    РЕГЛАМЕНТАЦІЯ

    ПОРЯДКУ ВЕДЕННЯ

    ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО І СПОРТИВНОГО РИБАЛЬСТВА НА

    СТАВКУ (БЕЗ НАЗВИ), РОЗТАШОВАНОГО НА ЗЕМЛЯХ ЛИПЕЦЬКОЇ

    С/Р ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


    Харків

    2013



    Вступ


    Відповідно до Інструкції про порядок здійснення штучного розведення, вирощування риби, інших водних живих ресурсів та їх використання в спеціальних товарних рибних господарствах, затвердженої наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.01.2008 року № 4 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 січня 2008 року за № 64/14755 та п. 14.4 Режиму рибогосподарської експлуатації ставка (без назви), розташованого на землях Липецької с/р Харківського району Харківської області регламентацію любительського і спортивного рибальства здійснює ТОВ «Вішба».

    Любительський лов риби є одним із заходів, спрямованих на більш повне використання водних біоресурсів на ділянках ставка з обмеженим впливом промислу.

    Принципи організації та порядок любительського лову.
    Порядок вилову риби рибалками - любителями з водоймищ переданих користувачам згідно Режиму рибогосподарської експлуатації регламентується законодавчими актами:

    - Закон України «Про тваринний світ»;

    - Закон України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»;

    - Постанова Кабінету Міністрів України від 28.09.1996 р. № 1192 «Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства»;

    - Постанова Кабінету Міністрів України від 18.07.1998 р. № 1126 «Про затвердження Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства»;

    - Інструкція про порядок здійснення штучного розведення, вирощування риби, інших водних живих ресурсів та їх використання в спеціальних товарних рибних господарствах, затвердженої наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.01.2008 року № 4 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 січня 2008 року за № 64/14755;

    - Правила любительського і спортивного рибальства, які затверджені наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999 року № 19 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 28.04.1999 року № 269/3562;

    Враховуючи те, що рибаками - любителями виловлюються, як аборигенні, так і вселенні види водних біоресурсів, частина коштів, отриманих від реалізації квитків спрямовується на відтворення аборигенної іхтіофауни.


    1. Загальні положення.

    1.1. Місцезнаходження ділянок для любительського рибальства вказані в додатку № 1 (ситуаційна схема).

    1.2. Квиток на здійснення любительського рибальства можна отримати безпосередньо на водоймищі в уповноважених працівників ТОВ «Вішба» та отримати консультацію відносно любительського і спортивного рибальства.

    1.3. Особи, що перевіряють дотримання порядку любительського і спортивного лову в межах ставка та поблизу нього, повинні мати при собі документи, що засвідчують їх особу та їх посаду.

    1.4. Користувач (ТОВ «Вішба») має одноосібне право на спеціальне використання водних біоресурсів у цьому рибогосподарському водному об'єкті згідно п. 2.8 Інструкції про порядок здійснення штучного розведення, вирощування риби, інших водних живих ресурсів та їх використання в спеціальних товарних рибних господарствах, затвердженої наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.01.2008 року № 4 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 січня 2008 року за № 64/14755.


    2. Здійснення любительського і спортивного рибальства.

    Любительський і спортивний лов риби та інших водних біоресурсів на ставку дозволяється з берега (в літній період) та на кризі в зимовий період (від льодоставу до скресання криги), громадянам за плату в порядку надання послуг з рибалки відповідно до вимог чинного законодавства або безоплатно громадянам, які мають відповідні пільги. Порядок встановлення плати визначається користувачем (ТОВ «Вішба»).

    2.1. Любительський і спортивний лов риби та інших водних біоресурсів дозволяється тільки на ділянках, наданих для здійснення любительського і спортивного рибальства.

    2.2. Дозволяється одній особі вилов за одну добу перебування на водоймищі:
    - риба (кг.) – 3;
    - для пільгового контингенту громадян - риба (кг.) – 2.

    2.3. Вивезення або винесення з водоймища риби, як у свіжому, так і в обробленому вигляді, незалежно від терміну перебування на водоймищі, дозволяється в розмірі не більше за добову норму, за винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену норму вилову.

    2.4. Любительський вилов риби та інших водних біоресурсів в літній період (за винятком забороненого нерестового періоду) дозволяється наступними знаряддями лову: вудками усіх видів із загальною кількістю гачків не більше двох на рибалку; в зимовий період (у строки від скресання криги і до льодоставу) дозволяється наступними знаряддями лову: зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків - не більше п'яти на рибалку.

    В нерестовий заборонений період любительське рибальство на ставку (за згодою дирекції ТОВ «Вішба») може бути дозволено на спеціально визначених ділянках, однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега.

    2.5. Під час лову з берега один рибалка - любитель може займати ділянку берега довжиною до 3 метрів на один придбаний квиток.

    2.6. Мінімальний розмір риби, при якому дозволено вилучати її зі ставка при здійснені любительського лову, доводиться до відома рибалкам під час придбання квитка, та складає: судак - 42 см., короп - 25 см., лин - 20 см., плітка - 18 см., щука - 35 см., лящ - 32 см., рак - 10 см., товстолобик - 40 см., білий амур - 40 см., сом - 70 см.

    (розмір риби визначається у свіжому вигляді проміром від вершини рила (при закритому роті) до початку середніх променів хвостового плавця).

    Риба, що виловлена менше мінімально допустимого розміру вважається рибопосадковим матеріалом (зарибком) і повинна випускається до ставка.

    Громадянам, що не будуть виконувати п. 2.6 цієї регламентації буде відмовлено у наданні послуг з любительського рибальства без права подальшого перебування на ставку та повернення коштів за надання послуг з рибальства.

    Шкода, заподіяна громадянами України, іноземцями та особами без громадянства незаконним (з порушенням Правил рибальства) виловом, добуванням або знищенням цінних видів риб, водних безхребетних і водних рослин у рибогосподарських водоймах, відшкодовується порушниками відповідно до Такс, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 р. N 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів».


    Види риб, водних безхребетних і водних рослин Оцінка збитків, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення одного екземпляра риби або водного безхребетного незалежно
    від розміру та ваги, а також водних рослин (неоподатковуваних мінімумів
    доходів громадян – 17 грн.)
    Введена такса
    Риби

    Амур білий 15х17=255
    Верховодка (уклія)
    1х17=17
    В'юн
    1х17=17
    Карась сріблястий
    1х17=17
    Краснопірка
    4х17=68
    Лин
    7х17=119
    Лящ
    10х17=170
    Плоскирка
    2х17=34
    Сазан
    18х17=306
    Тарань (плітка)
    5х17=85
    Товстолобик
    15х17=255
    Сом
    25х17=425
    Судак звичайний
    30х17=510
    Йорж звичайний
    1х17=17
    Окунь
    1х17=17
    Щука
    20х17=340
    Раки (крім широкопалого рака)
    1,5х17=25,5


    Строки весняно - літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів встановлюються наказом територіального органу рибоохорони відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства.

    Орієнтовні строки заборони на лов риби та інших водних біоресурсів з 01 квітня по 10 червня.

    2.7. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ любительський лов риби:

    - із застосуванням заборонених знарядь і засобів лову визначених у Правилах спортивного і любительського рибальства;

    - на рибопромислових ділянках;

    - з незареєстрованих та інших плавзасобів;

    - на ділянках, де здійснюється випуск рибопосадкового матеріалу;

    - на ділянках визначених нерестовищами в період заборони;

    - на зимувальних ямах;

    - з криги - на відстані більше як за 500 метрів від берега.

    2.8. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересування плавзасобів у заборонених для рибальства зонах (промислові ділянки, що визначені буями), а на ділянках оголошених органами рибоохорони нерестовищами в період нересту - всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів, а також охорони ТОВ «Вішба».

    2.9. Громадяни, які займаються любительським рибальством, ЗОБОВ'ЯЗАНІ:

    - виконувати вимоги цього регламенту та Правил любительського і спортивного рибальства;

    - підтримувати належний санітарний стан ставка, не залишати на берегах ставка і на кризі сміття та інші відходи, не допускати засмічення та забруднення ставка іншим чином;

    - мати при собі документи, що посвідчують право на здійснення любительського рибальства і пред'являти їх на вимогу працівникам ТОВ «Вішба»;

    - не допускати пошкодження покажчиків, щитів та інших знаків, встановлених на ставку та його березі;

    2.10. Враховуючи особливості та розміри ставка, користувач (ТОВ «Вішба») визначає перелік ділянок для проведення безоплатного любительського рибальства пільговому контингенту громадян аборигенних видів риб та платного любительського рибальства згідно з додатком №1.

    Вартість добового лову водних біоресурсів визначається ТОВ «Вішба» виходячи із собівартості посадкового матеріалу, поточних витрат, допустимих обсягів вилучення тощо.

    Безоплатний лов аборигенних видів риб, на умовах загального використання водних живих ресурсів з берега (в літній період) та з льоду (в період льодоставу), можуть здійснювати (при наявності відповідного посвідчення), на ділянках, виділених для даних категорій осіб, згідно з додатком:

    - інваліди І та II груп;

    - учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС І та II категорії, а також дітям до 10 років;

    Враховуючи, що рибалки - любителі виловлюють, як вселенців, так і аборигенних видів водних біоресурсів, частина коштів, отриманих від реалізації квитків, спрямовується на відтворення водних біоресурсів ставка.

    Водні біоресурси вилучені рибалками-любителями, зараховуються до допустимих обсягів вилову, наведених в Режимі рибогосподарської експлуатації. Облік і контроль вилучення водних біоресурсів рибалками - любителями здійснюється ТОВ «Вішба».


    Вартість послуг з надання любительського і спортивного рибальства:

    - послуги з рибалки в зимовий період зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків - не більше п'яти на рибалку (12 годин) – 30 грн.
    Використання наживних і живцевих снастей (флажки, тощо) більше п’яти на рибалку – 2 грн. за одиницю (гачок).

    - послуги з рибалки в літній період вудками усіх видів із загальною кількістю гачків не більше двох на рибалку (12 годин) – 70 грн., (24 години) – 100 грн., чотири гачки – 140 грн. відповідно.

    - загальний абонементський квиток (на місяць) – 350 грн.;

    - пільговий абонементський квиток (на місяць) – 250 грн.;*

    * - для отримання пільгового абонементського квитка необхідно мати ксерокопію паспорта та ксерокопію членської книжки.

    - прохід на пляж – 10 грн. (діти до 12 років - безоплатно);
    - оренда мангала – 40 грн.;
    - оренда мангала з дровами – 45 грн.;
    - пляжна парасолька – 20 грн.;
    - стіл пластиковий + 4 стільця – 30 грн.;
    - розміщення палатки (одна доба) – 70 грн.;
    - оренда альтанки (бесідка) – 150 грн./доба.

    Риба, що виловлена більше за добову норму реалізовується за ринковою ціною.
     
  7. KUB

    KUB

    Регистрация:
    27.01.13
    Сообщения:
    1.616
    Как видите правила строгие но нужно понимать, что это в первую очередь только теория. На практике думаю все проще!.
     
  8. KUB

    KUB

    Регистрация:
    27.01.13
    Сообщения:
    1.616
    Из первых уст:
    Главное требование отпускать малька (карпика ...), а кому хочется уж так поставить палатку то всё решаемо." Все и так смеются с этого пункта!."
     
  9. Scheva

    Scheva

    Регистрация:
    04.05.12
    Сообщения:
    21
    Да, интересное расписание. Спасибо, что просветили. Первый раз с такими правилами сталкиваюсь.
     
  10. Jatuta

    Jatuta

    Регистрация:
    01.12.13
    Сообщения:
    208
    А на практике... Каждый день, утром и вечером (около 23.00) просторы водоема бороздятся на бензомоторе. Несмотря на нерест, охрана в открытую ставит сотни метров сетей. Причем, как оказалось, все это варварство происходит с согласия арендатора (хозяйки).
     
    Fisherman и KUB нравится это.
  11. KUB

    KUB

    Регистрация:
    27.01.13
    Сообщения:
    1.616
    в начале мая заезжал на разведку со стороны дач, говорил с местными, с их слов делать на водоеме нечего !
    Вроде рыба есть, но ловить бесполезно. А насчет сетей вполне возможно при таком наплевательском отношении арендаторов к рыбной ловле, так что с вами трудно не согласиться !