Помогите выбрать спиннинг

Тема в разделе "Спиннинговые снасти", создана пользователем vlad6428, 29.09.11.

  1. MrOscur

    MrOscur

    Регистрация:
    23.04.17
    Сообщения:
    78
    трошки попишу і я тут про улюблену мормодрочку))

    1) якщо азура веста, то це 100% не мормодрочка, і навіть не наноджиг. ваги менше граму воно не кине навіть на тонкому шнурі, про чуйку якусь хоч кудись навіть не буду дискутувати.
    Шо б порекомендував з патиків? Хочеться написати, шо в такому бюджеті нічого, але стримаюсь і напишу, шо в такому бюджеті вартує промоніторити БУ ринок.
    В такій ціні є 2 варіанти:

    - спінінги блек флай від Макса Кривоноса. Чувак сам крутить досить пристойні патики для мормо (саме для мормо), у цій ловлі він шарить. БУ палку у простому бюджетному виконанні реально найти за 1500. Але виставляють їх рідко
    - шо швидше і простіше найти, так це блубьод нано. патик зорь з неба не тягає, але досить пристойно, як для початківця. Найти на БУ ринку (форуми, групи) простіше.
    - старенький крейзіфіш ебісу вайлет. Не ебісу голд, а саме вайлет. Голд не для мормо. Продають рідко, але воно на голову вище за блубьод, хоч і старе як гівно мамонта)).

    Всілякі блекфаєри і таке інше від флагману це знущяння над рибалкою. Куди кидає, хз. Як проводить, хз. Просто недолугий витвір китайського спінінгобудування. Сюди ж доробки від фішинрой, батерфляї ітд.

    2) Катло. Якщо нема грошей, то ваш 2500 легаліс для попробувать підійде без проблем. Да, важке, да велике, да погано крутить тонкі шнури, але ну типу ок. Якщо зачепить - беріть будь яку 2000 катю ЛТ, яка буде в дозволеному бюджеті. Якщо бюджету буде більше, беріть шимано, зараз поробжу безкінечний холівар, але шими краще у середньому та топовому сегментах))

    3) шнур\монка\флюр. Як вірно вище зазначив комрад, зараз зі шнурів топчик для нано це DUEL Hardcore The One, але дєняг вартує прям як бюджет на палку))
    Тонкий форелевій флюр, який є м'яким, коштує теж не мало і його складно у нас найти. Плюс саме на флюрі я б не радив починати мормишинг. Альтернатива - поліестер від варівас. Це шось середнє між флюром та монкою, але розмотка теж вартує гривень 500.

    Шо можна спробувати? Я успішно мормишив поплавцевими надтонкими волосінями, але брендовими. Мені зайшли колмік та престон (наче). У них достатня м'якість, щоб не бути "поросячим хвостиком" при сході зі шпулі, при цьому чесний діаметр. Я брав 0,56 та 0,65 мм. Бабіну 50м можна купити шось біля 100 грн, але тре пошукати, де їх продають. Другий варік по моно - япівські форелеві монки, за 100м біля 300 грн, найти можна в інет магазах, які спеціалізуються на снастях з японії.

    Отакий опус. Ще можна розказати про ваги, види мормишок, принади... але ж ми тут про палку
     
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. DOZOR

    DOZOR

    Регистрация:
    04.02.18
    Сообщения:
    55
    Добрий вечір! Порадьте будь ласка спінінг бюджет 3000 - 4000грн. Палка для берегової ловлі тест приблизно 5 - 21гр.
     
  4. strannik

    strannik

    Регистрация:
    04.06.12
    Сообщения:
    1.342
    сенсей1978 нравится это.
  5. Владимир84

    Владимир84

    Регистрация:
    07.04.13
    Сообщения:
    4.626
    Маю Азура Сафіна, 4-22, 2,59 м., рекомендую, кидюча палочка, чуйка на висоті.
     
    Sur6ma нравится это.
  6. сенсей1978

    сенсей1978

    Регистрация:
    24.12.19
    Сообщения:
    84
    Владимир, прошу прощения,палка Сафина её плюс это только кидает,чуйки там нет совсем.Даже если сравнивать с перфект джиг не говоря уже об Арион.
     
    strannik нравится это.
  7. bersh

    bersh

    Регистрация:
    22.01.12
    Сообщения:
    1.723
    Если не секрет,что в вашем понимании чуйка? Можете поведать.
     
  8. сенсей1978

    сенсей1978

    Регистрация:
    24.12.19
    Сообщения:
    84
    Тактильные восприятие от проводки
     
  9. Владимир84

    Владимир84

    Регистрация:
    07.04.13
    Сообщения:
    4.626
    На разі маю три сафіни в різних тестах, стосовно крейзи фиш, було дві палочки, з часом на них посипалися кільця, вставка всередені кілець, з тих пір до тих палочок ні-ні.
    Ну я не науковий профі в спінінговій ловлі, любитель, стосовно чуйки десь в цій темі багато чого писали і я в тому числі стосовно цього. Вважайте те дійство чисто умовним).
    З Повагою.
     
    диментий, пасечник и bersh нравится это.
  10. strannik

    strannik

    Регистрация:
    04.06.12
    Сообщения:
    1.342
    Маю три Аріона, та Нано Зеро, до цього був Перфект, ніяких дорікань зовсім. Всім задоволений!
     
  11. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.530
    с уважением ненужно біть научнім сотрудником чтоб разобрать что такое чуйка ! --- это же не только визуальное верно ;)

    но и ---
    Ощущение тактильное – один из видов кожной чувствительности. Оно возникает в результате различной степени деформации кожи под воздействием некоторых физических раздражителей. В зависимости от степени этой деформации различают два вида тактильных ощущений: ощущение прикосновения и ощущение давления.

    простыми словами -гуляй глазами по природе а руки чуствуют поклевку .
    я как многие неоткажусь от многих спиннингов по чуйке они хороши !
     
    сенсей1978 и strannik нравится это.