р.Северский Донец

Тема в разделе "Водоёмы Харьковской обл.", создана пользователем Иваныч, 10.11.09.

  1. Octavian

    Octavian

    Регистрация:
    19.08.12
    Сообщения:
    375
    Всем привет, подскажите пожалуйста, можно ли проехать на Партизанскую Поляну на низком седане?
     
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. Николай1988

    Николай1988

    Регистрация:
    14.09.20
    Сообщения:
    65
    Як до партизанської не підкажу, але до пляжу за Лісним проїхали на Golf Plus. Дорога трішечки поганенька в Мохначі (та і взагалі, там вся дорога від Харкова так собі), та в лісі, але, якщо обережно, то можна проїхати не торкнувшись дна, але я не зміг)))
     
    Octavian нравится это.
  4. Octavian

    Octavian

    Регистрация:
    19.08.12
    Сообщения:
    375
    Дуже дякую Вам за відповідь!
     
    Николай1988 нравится это.
  5. Банка Шпротів

    Банка Шпротів

    Регистрация:
    16.08.24
    Сообщения:
    2
    Всім привіт, ніколи не рибачив на річках, та і в принципі вже давно не рибачив, через це хочу спитать, може хтось підкаже, чі є шо ловить на поплавок, порівнюючи з фідером? Вибрав приблизні місця куди хочу поїхати +-, не далеко від ст. Геніївка, або в сторону Мохнача є невеликі заводі/затоки без течії, є місця де на дні прямо м'який мул, ширина річки невелика, на середині густі і високі водорості, походу повсюду в тому районі. Варіант з фідером розглядав, тіки не знаю як ловити коли там на стільки заросше дно на глибині, нирнувши туди можна і самому заплутатись:ag:
    Приорітет поплавок просто для настрою, хоча якшо скажете шо на нього там ловити особо нічого, то вже буду думать в сторону фідера, або обидва варіанти по черзі. Сама риба в принципі не цікавить, просто заради процесу.
    Бачу тут шо всі в основному ловлять на фідер, тільки до кінця не ясно чі це виключно через його ефективність чі "естетично" він всім більше подобається.
     
  6. Евгений Александрович

    Евгений Александрович

    Регистрация:
    11.01.14
    Сообщения:
    1.344
    Я бы ловил в проводку над дном, понемногу прикармливая. Плотва -краснопер должны быть.
     
    Банка Шпротів нравится это.
  7. greka

    greka

    Регистрация:
    01.01.15
    Сообщения:
    114
    Подивіться YouTube Вадима Зайца там у нього є багато цікавих відео з Донця.