Рыбный патруль (рыбнадзор). Обсуждение работы, замечания, предложения

Тема в разделе "Борьба с браконьерством", создана пользователем Хижак, 11.02.16.

?

кто знал что есть полезная ифо на фейс буке

  1. первый раз слышал

    2 голосов
    100,0%
  2. что то в устной форме от кого то слышал !!!

    0 голосов
    0,0%
  1. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.537
    А ЭТО ДАЖЕ ПРИЯТНО ЗНАТЬ !!!


    Харківський рибоохоронний патруль
    28 января в 13:25 ·
    Харківський рибоохоронний патруль проводить інформаційно-роз’яснювальні заходи та поширює Довідник серед рибалок
    28 грудня рибоохоронний патруль Харківщини провів заходи з підвищення рівня культури рибальства серед населення. Цього разу інформаційно-роз’яснювальну роботу проводили в найпопулярніших місцях серед рибалок на Червонооскільському водосховищі.

    Під час здійснення заходів працівники відомства спілкувались з рибалками. Адже робота патрульного полягає не тільки в тому, щоб затримати і притягти до відповідальності порушника. У громадян виникає багато питань щодо норм Правил рибальства. Зокрема, про кількість і розмір дозволеної для вилову риби, про відповідальність за порушення правил рибальства. Також про особливості рибальства з плавзасобів та куди необхідно звертатись при виявленні фактів браконьєрства.

    Також рибоохоронні патрульні поширювали Довідник рибалки. В результаті було розповсюджено 100 одиниць. Он-лайн версія брошури в Харківській області доступна за посиланням.

    «В довіднику рибалки громадяни можуть прочитати перелік законодавчих документів, що регламентують любительське та спортивне рибальство, перелік заборонених ділянок для здійснення вилову на водоймах Харківщини. Також розміри риб, дозволені до вилову, про відповідальність за вчинення правопорушень, такси для обчислення розміру відшкодування шкоди, розміри компенсації за вилов риби з Червоної книги України», — зазначив керівник Харківського рибоохоронного патруля Олексій ГОГОЛЬ.
     
    Jeki4 нравится это.
  2. Реклама

    Реклама

    Регистрация:
    06.01.12
     
  3. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.537
    а я думаю что перед модерирыванием сутки должно по весеть !!!
     
  4. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.537
    это была маленькая прозьба БОЛЬШОМУ ЧЕЛОВЕКУ ЧУТЬ С БОЛЬШИМИ ВОЗМОЖНОСТЯМИ !!!!
     
  5. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.537
    и по верьте от чистого сердца !!!! я всегда пожму ему руку !!!! а вот он ????


    ПОЭТОМУ В ГРУПАХ вайбера И НА ФОРУМЕ РЫБ НАДЗОР ОСТОЕТЬСЯ У НАС ХУ.......М НОМЕР ОДИН!!!!

    не достаток информации )))))
     
  6. Shura70

    Shura70

    Регистрация:
    24.01.14
    Сообщения:
    2.256
    Дима! Что мешает оформить маетки-пансионатами:D:D.(Это например пансионат прокурора...);).Это про доступ к берегам...
     
  7. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.537
    возьмите тогда другую тему тут я читал про разяснения )))) а вот про доступность закон есть суД утвердил _---А ГДЕ БЛЯ ИСПОЛНИТЕЛЬНАЯ СЛУЖБА ______охрененая дыра в законе не правда ли ))))????
     
    Jeki4 и Shura70 нравится это.
  8. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.537
    я виноват только водном ломаную тему за пилил !!!! но это поправить можно создать отдельно

    Харківський рибоохоронний патруль
    На Червонооскільському водосховищі виявлено порушника з 9 кг риби
    28 січня 2020 року Харківський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства.

    На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

    Інцидент стався на Червонооскільському водосховищі, поблизу с. Богуславка Борівського району Харківської області.

    Близько 8 години виявлено порушника, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову – лісковою сіткою. У сітці знаходилась така риба: плітка – 35 екз., краснопірка – 25 екз., плоскирка – 20 екз., окунь – 15 екз. та щука – 1 екз. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 9 кг. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 5 950 грн.

    Управління Держрибагентства у Харківській області звертається до всіх рибалок з проханням бути максимально відповідальними і дотримуватись правил рибальства. Якщо ви стали свідком порушення або замору риби просимо невідкладно повідомляти за номерами цілодобової телефонної «гарячої лінії» Харківського рибоохоронного патруля: (095) 611-94-30 або (098) 894-25-94.

    Довідкова інформація:

    Повідомляємо, любительський лов риби в зимовий період дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блешніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати 5 шт. на одного рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше 10 шт. Добова норма вилову водних біоресурсів становить 3 кг на особу.
     
  9. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.537
    Харківський рибоохоронний патруль
    19 февраля в 15:51 ·
    Як теплі погодні умови зимового періоду 2020 року впливають на ранній нерест водних біоресурсів. Поради науковців.
    Відповідно до п. 8.1 Правил Промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом державного комітету рибного господарства України від 18.03.1999 року № 33, за узгодженням з науковими підприємствами, установами та організаціями, органи рибоохорони мають право переносити (не більше ніж на 15 діб) терміни весняно-літньої нерестової заборони на вилов водних біоресурсів.
    У зв’язку із аномально теплими погодними умовами зимового періоду кінця 2019-2020 років, що склалися на території Харківської області з метою з’ясування доказів чи спростування реальних причин раннього нересту фахівці Управління державного агентства рибного господарства у Харківській області звернулися за порадою до науковців.
    Фахівці інституту рибного господарства України повідомляють, що терміни виникнення нерестової активності у риб визначаються як абсолютними показниками води, так і сумою тепла (градусо-днів), яка включає активні температури води і накопичується в переднерестовий період.
    Міжрічна стабільність температури води на ділянках масового скупчення водних біоресурсів у січні-лютому (2-4 оС в залежності від температури повітря) свідчить про відсутність передумов для значного зсування термінів дозрівання статевих продуктів у поточному році. Відомості щодо ознак виникнення аномально ранньої нерестової активності у основних представників іхтіофауни водосховищ в ІРГ НААН відсутні (плідники ранньо- та середньонерестуючих видів характеризуються ІІІ стадією зрілості гонад).
    Таким чином, станом на другу половину лютого 2020 року не має об’єктивних підстав встановлення більш ранніх термінів нерестової заборони. Остаточний висновок, за порадами фахівців можна зробити після аналізу температурного режиму водних об’єктів та стану гонад у плідників в першій декаді березня.
    Управління Держрибагентства у Харківській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення - прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії»: (095) 611-94-30 або (098) 894-25-94.
     
  10. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.537
    огромное спасибо МАЛЬБОРО очень хорошие атаки на рыб потруль !!!! но они там не ответят !!!!
    я в писменном виде делал запросы - ответ в телефонном ПЕРЕД ЗАКОНОМ ВСЕ РОВНЫ)))) !!!
     
    Marlboro нравится это.
  11. диментий

    диментий

    Регистрация:
    18.03.15
    Сообщения:
    1.537
    Харківський рибоохоронний патруль
    17 февраля в 15:25 ·
    Протягом одного дня вилучено 10 од. заборонених знарядь лову риби

    14 лютого 2020 року під час проведення заходів з виявлення та запобігання торгівлі забороненими знаряддями лову інспекторами Харківського рибоохоронного патруля задокументовано три випадки реалізації заборонених знарядь лову. Порушення зафіксовано на торгівельному майданчику «Барабашово», що у м. Харків.

    У громадян виявлено 10 од. заборонених знарядь лову. Загальна довжина ліскових сіток склала 940 метрів. Своїми діями особи порушили вимоги ст. 52-1 Закону України «Про тваринний світ».

    На порушників оформлено протоколи за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП. Заборонені знаряддя лову вилучено патрульними.

    Управління Держрибагентства у Харківській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення - прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії»: (095) 611-94-30 або (098) 894-25-94.

    86858049_917704931994543_787380274018123776_n.png
     
    Bars76, greka, Sur6ma и 3 другим нравится это.